​​

 

2011 yılında Ankara'da kurulan Treso İç Mimarlık; Melda Dikmen Gürel ve ekibi işbirliğinde; iç mimari proje, uygulama ve mobilya tasarım & üretim alanlarında hizmet vermekte olan bir iç mimarlık ofisidir.

Kurulduğu günden bu yana; yurtiçi ve yurtdışında tamamladığı çeşitli konut, villa, ofis, restaurant, otel projelerinin yanında; her geçen gün referanslarına, kaliteden ödün vermeksizin daha yeni ve kapsamlı projeler katmaya devam etmektedir. 

Ele aldığımız projeler için belirlenen ihtiyaçları, bütçe ve zaman imkanları doğrultusunda cevaplarken; mekanın potansiyelini, fonksiyonel ve estetik anlamda maksimum düzeyde ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Danışanlarımızın içinde bulunmaktan ve yaşamaktan keyif aldığı benzersiz mekanlar yaratabilmek ise en büyük motivasyonumuz.

Treso İç Mimarlık olarak katıldığımız yurtiçi, yurtdışı fuarlar ve eğitimlerle; alanımızdaki gelişmeleri ve dünya çapındaki tasarım trendlerini takip ederek, sürekli kendimizi geliştirmeyi ve güncel olmayı çok önemsiyoruz. Edindiğimiz bilgiyi ve tecrübemizi, yaratıcılıkla buluşturduğumuz tasarımlarımızla; yenilikçi ve zamansız mekanlar yaratmaksa en önemli amacımız.